ŞİMDİ ZAMANI

Bizi Arayın

0 (232) 716 81 11

Bize Yazın

info@narcicegiotel.com.tr

Herşey, eşsiz deniz manzarasının İzmir'e gülümsemesiyle büyüleyici bir otele dönüştürme rüyasıyla başladı.

Bu hayalimizin peşinden koşup bu eşsiz deniz manzarasında nefes almayı çok özel misafirlerimizin Türk misafir perverliğiyle tanıştığı,tadına doyumsuz bir yaşam biçimine çevirdik.

ETKİNLİKLER

BALIK TURNUVASI

Alaçatı açıklarında, minik tekneler ve derme çatma malzemelerle yakaladığımız ilk büyük balıkların üstünden yıllar geçti. Şimdi artık Alaçatı suları, Türkiye’de en çok sportif balıkçı barındıran deniz haline geldi.

Her yıl artan katılımla gelişen turnuva, hem katılımcı sayısı hem de katılan teknelerin ve ekiplerin niteliği anlamında, inanılmaz bir gelişim sergiledi. Her yıl Ekim ayında bir araya gelen Türkiye’nin en iyi balıkçıları sayesinde, “Alaçatı Uluslararası Balıkçılık Turnuvası” sportif balıkçıların buluşma platformu haline geldi.Sportif balık avcılığı, yakalanan balıklardan daha çok, kurulan dostluklar, gidilen seyahatler ve yaşanan maceralar ile değer kazanan bir yaşam şekli.

Bizim kapımız da turnuvalara ve gittiğimiz gezilere katılmak isteyen tüm amatör balık meraklılarına açık, sadece denize sevdalı ve oltaya bağlı olmanız yeterli.

SÖRF YARIŞMASI

Pegasus Türkiye Windsurf Ligi ve Pegasus Türkiye Kiteboard Ligi 2015 sezonu ikinci ayak yarışmaları 19-25 AĞUSTOS arihlerinde Alaçatı’da başlıyor.

Alaçatı Beach Resort’da düzenlenecek yarışlar erkekler, bayanlar, genç erkekler, genç bayanlar ve mastırlar olmak üzere 5 ayrı kategoride gerçekleştirilecek.

Bu yıl beşinci yılına giren Pegasus Türkiye Windsurf Ligi’nde 16’sı bayan toplam 94 sporcu mücadele ediyor.

Bu sene Pegasus ve Türkiye Yelken Federasyonu(TYF) işbirliğiyle Türkiye’de ilk kez kurulan Kiteboard Ligi’ne ise 8’i bayan olmak üzere 22 sporcu katılıyor.

OT FESTİVALİ

Alaçatı’nın doğallığına, kucaklayıcı sıcaklığına kaynatılmış reçellerin, bin bir otla yapılmış yemeklerin, böreklerin üzerine serpilmiş çörekotlarının kokusu karışsın istendi bu festivali düzenlerken.

Bu festival yarışmadan öte bir şey. Festival bahanesiyle doğa hakkında bildiklerimizi aktarmak, bilmediklerimizi öğrenmek, yeni tatlara yeni dostluklar eklemek amaç!

Ayrıca; Alaçatı’nın korunmuş mimarisinin bezediği dar sokaklarında dolaşmak, gülen yüzlü güzel insanlarla bu güzellikleri paylaşmak, hiç tanımadığımız, adlarını bile bilmediğimiz insanlarla sohbet edip, ağız dolusu kahkahalar atmak gayemiz. Kısacası, “O anı yaşadım” diyebilmek! Tanıdık, tanımadık herkesi, bu keyfi bizimle paylaşmaya çağırıyoruz.

Şimdi Erken Fırsatı

Facebook
Google+
Twitter
WhatsApp

0 (232) 716 81 11 | 0 (532) 400 86 16

2018 © Alaçatı Narçiçeği Otel | Tüm hakları saklıdır. | Platinum Medya